Interiérové dveře vyrábíme z masivní smrkové konstrukce, široká nabídka dekorů povrchové úpravy, atypické provedení dveří. Přesnost opracování dveří zajištěna CNC technologií. Zasklívací a okrasné rámečky jsou z masivního dřeva, dveře osazeny třemi kusy závěsů.

Jednoduchá montáž zárubní díky přípravě z výroby, atypické zárubně, zárubeň je vybavena protiplechem se zvýšenou odolností, celoobvodovým těsněním pro měkké dovírání dveří, osazena třemi kusy závěsů.

 

 


 

Otočné dveře

Společně s naší zárubní tvoří komplet splňující funkční a estetické požadavky na uzavírání průchozích otvorů. Nabízíme je v provedení jako plné, prosklené, celoskleněné, vstupní do bytu a protipožární.

Konstrukce

Základem konstrukce dveřního křídla je masivní smrkový rám. Výplň je tvořena dřevotřískovou deskou, nebo voštinou. Povrchová vrstva laminátu s dekorativním povrchem a definovanou strukturou je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný. Provedení dveří je plné, nebo prosklené dle uvedených vzorů. Na přání lze zhotovit tvar prosklení podle představ zákazníka. Zasklívací a okrasné rámečky jsou vyrobeny z výběrového masivního dřeva, odpovídajícího příslušnému dekoru a mořeného do odstínu dveří.

Standardní rozměry

ŠÍŘKA VÝŠKA TLOUŠŤKA
Jednokřídlé dveře 1970 40
600, 700, 800, 900, 1100
Dvoukřídlé dveře
1250, 1450, 1650, 1850

Atypické provedení

Díky moderní technologii jsme schopni na CNC strojích vyrobit dveřní křídla atypických rozměrů a tvarů prosklení dle vlastního návrhu.


 

Posuvné dveře

Posuvné dveře jsou velmi elegantním a chytrým řešením do všech typů bytů i kanceláří, které umožní efektivní využívání těchto prostorů. Tyto dveře neomezují, mohou být kdykoli otevřeny nebo zavřeny, aniž by překážely.

zlomek-teleskopicke zlomek-jednokridle

Dveře posuvné na stěnu

Jednokřídlé, dvoukřídlé - tento způsob otvírání lze využít při jednoduché rekonstrukci. Nevyžaduje žádné speciální stavební úpravy. Pro větší komfort lze u dvoukřídlých posuvů využít synchronního mechanismu, kdy se při otevírání jednoho křídla současně otevírá i křídlo druhé.

Dveře posuvné do pouzdra

Tento typ posuvných dveří je nejdokonalejším řešením z hlediska úspory místa. Vyžaduje však větší stavební úpravy. Do stavebního otvoru je třeba zabudovat stavební pouzdro, které je uzpůsobeno pro zděnou i sádrokartonovou příčku.


 

Ostatní dveře

Na přání zákazníka lze zhotovit dveře v nejrůznějším provedení. Provádí se tak například z důvodu úspory místa v obytném prostoru. Pro tento účel jsou často využívány dveře skládací. Dalším netradičním způsobem provedení mohou být dveře kyvné, určené pro restaurační zařízení.

zlomek-ostatni