Zábradlí, oplocení a terasy, schodiště i zámečnické práce

Mimo jiných služeb nabízíme i dodávky a montáže zábradlí, oplocení a terasy, schodiště a zámečnické práce. Máme za sebou mnoho projektů a dlouholetou tradici v oboru.

 

Zajišťujeme dodávky a montáže  plotů a zábradlí, které osloví zákazníky, kteří kladou důraz na estetiku a ocení minimální potřebu údržby a vlastní originální design. Dodáváme ploty a zábradlí hlavně značky Gelend.
Hlliníková konstrukce nerezaví, nehnije, slouží neomezenou dobu. Množství profilů nabízí klasické i originální vzory s různými typy povrchů.

Ploty a zábradlí jsou nedílnou součástí každého rodinného, panelákového domu, chaty nebo ohraničením vašeho pozemku. Ploty a zábradlí tvoří také vizitku a celkovou tvář domu.
Prioritou naší firmy jsou dodávky a montáže kvalitních, bezúdržbových plotů a zábradlí, které nikdy nezačne hnít, nezreznou, nezačne se loupat jejich barva, nepotřebují natírat a nevyžadují další, klasické údržbové práce.Ploty a zábradlí, které vám nabízíme, mají dlouhou životnost. Ploty a zábradlí GELEND přinášejí velmi vysokou užitnou hodnotu, výhodné pořizovací náklady efektnější design při použití větších průměrů konstrukčních materiálů při zachování výhody nižších nákladů.
Můžete si vybrat z velké nabídky plotů i zábradlí, z mnoha druhů a velikostí koncovek nebo kombinací barev. Ploty nabízíme zakončené rovně nebo do oblouku, záleží jen na vaší představě a přání, jak by měl váš plot vypadat. Všechny spoje jsou tvořeny nerezovým nebo hliníkovým spojovacím materiálem. Spoje jsou tak skryty a neruší tvar ani konečný vzhled. Nabízíme vám ploty zhotovené v horizontálním či vertikálním provedení. Můžete je mít mezi zděnými nebo hliníkovými sloupy. Nejoblíbenějším plotem mezi zákazníky je plot tyčkový. Jeho moderní design se ani po několika letech neokouká a je stále zajímavý, moderní. Záleží na vaší představě, jak by měl plot kolem domu vypadat.

Veškerým plotům dodáváme hliníkové bezúdržbové brány a branky jako křídlové, pojezdové, samonosné posuvné brány, včetně teleskopických bran. Všechny brány jsou vyrobeny z hliníku, ve stejném typovém provedení jako ploty nebo zábradlí.
Naši pracovníci je montují přesně, spolehlivě a do detailu precizně, aby vám plot nebo zábradlí dlouho vydrželo a správně sloužilo. Ploty a zábradlí jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a neztrácejí na své originalitě, lesku a kráse ani po několika letech.